ارزیابی و رتبه بندی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی


در این خدمت با استفاده از سامانه ارزیابی و پایش مستمر و رتبه بندی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشکده های تحت پوشش این مراکز که توسط شرکت دانش بنیان تکچی طراحی گردیده است ، توانمندی های این مراکز از ابعاد مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته و بر اساس آن موقعیت هر یک از این مراکز در رتبه بندی نهایی و موضوعی مشخص گردد. نتایح ارزیابی دوره ای این مراکز می تواند در شفافیت وضعیت فعلی و پیش بینی آینده وضعیت آینده این مراکز و همچنین عارضه یابی و ارایه راهکارهای اصلاحی مقتضی در جهت افزایش کارآمدی، بهره وری و اثر بخشی مورد استفاده قرار گیرد.
در مدل ارزیابی اختصاصی که این شرکت به کار گرفته است از جدید ترین و پیشرفته ترین دانش ارزیابی موجود در دنیا برای ارزیابی و رتبه بندی مزاکر آموزش عالی و مراکز پژوهشی بهره گیری شده است.، در این مدل کلیهٔ فرآیندهای کلان و شاخص این مراکز به‌ صورت کامل مورد ارزیابی دقیق قرار می‌گیرند و پس از سنجش و پردازش هم‌زمان ده ها شاخص و پردازش صدها پارامتر از تمامی فرآیندها در سطوح و لایه های مختلف این مراکز، گزارش‌ها و نتایج ارزشمند حاصل‌شده، با دقت بسیار بالایی برای هرگونه بهره گیری در قالب سامانه های تعاملی و پویا در اختیار مدیران ارشد آن معاونت قرار می‌گیرد.
نتایج ارزیابی و رتبه بندی صورت گرفته هر مرکز در صفحه اختصاصی آن مرکز و بصورت تجمعی در صفحه اختصاصی معاونت آموزشی و بصورت تحت وب در قالب نمودار های گرافیکی چند لایه و بسیار جذاب تعاملی ارایه می گردد. این صفحات بطور اختصاصی و با کلمه عبور و پسورد اختصاصی قابل دسترسی از طریق اینترنت خواهد بود. با توجه به امنیت بالای وب سایت شرکت تکچی و داشتن سرور های اختصاصی در درون شرکت تکچی امنیت بالای این اطلاعات تضمین گردیده است.

مشخصات شرکت

مشخصات رابط پروژه

توضیحات

دیگر خدمات