تعیین رتبه اعتباری ملی اتاق


ارزیابی و رتبه بندی ملی اتاق ایران
     مرکز ملی رتبه‌بندی اتاق بازرگانی ایران پیرو قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در سال ۱۳۸۹ در ساختار نظارتی اقتصادی کل کشور به عنوان مسئول رتبه‌بندی شرکت‌های فعال کشور تعریف شده است و به منظور تسهیل محیط کسب‌وکار از مسیر شناسنامه‌دار نمودن فعالان اقتصادی، توسعه ابزار رتبه‌بندی و انتشار گزارش‌های رتبه‌بندی و فراهم نمودن بستر اعتماد برای اعضا، امتیازات ویژه قانونی به فعالان اقتصادی رتبه‌بندی شده بر بستر شبکه اطلاعات ملی و بین المللی این مرکز ارایه می‌دهد.
با توجه به اتمام امر مربوط به تهیه زیر ساخت‌های اجرایی و انتخاب کارگزاران ویژه هر حوزه امکان اجرایی شدن این قانون توسط مرکز ملی رتبه بندی، فراخوان ثبت نام شرکت‌ها در این طرح از نیمه دوم سال جاری آغاز شده است.
شرکت خدمات فناوری تکچی شرق طی گواهی شماره ۹۷۰۲ اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به عنوان مرکز صاحب صلاحیت رتبه‌بندی شرکت‌های فعال در حوزه صنایع الکترونیک، مخابرات، فناوری اطلاعات و خدمات مربوطه شناخته شده است.
لذا شرکت‌های فعال در حوزه اکترونیک، مخابرات، فناوری اطلاعات و خدمات مربوطه می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز ملی رتبه بندی اتاق ایران به آدرس ذیل نسبت به ثبت نام و اخذ رتبه از طریق شرکت خدمات فناوری تکچی اقدام نماید.
در صورت هرگونه پرسشی در این مورد می‌توانید با شماره تلفن ۲۲۶۰۴۴۸۵-۰۲۱ خانم سیارپور (مسئول ارتباط با شرکت‌ها) تماس بگیرید.

آدرس سایت ثبت‌نام و توضیحات در اتاق:
گرایش الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز ملی رتبه‌بندی اتاق ایران
تلفن تماس واحد ارزیابی و نظارت:
۰۲۱-۸۵۷۳۲۱۸۱

لطفا جهت ثبت نام ابتدا ۲ فایل زیر را دانلود کرده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل فرمائید و مهر و امضا شده به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمائید. پس از ارسال ایمیل حداکثر تا ۱ روز کاری جهت تکمیل فرآیند ثبت نام با شما تماس گرفته خواهد شد.
ایمیل جهت ارسال مدارک:
nationalrating@techchi.ir

فرم ثبت نام فرم اظهارنامه تقاضا رتبه‌بندی

جهت شروع فرآیند ثبت نام روی لینک ثبت نام کلیک فرمایید.

فرايند ثبت نام و ارائه گواهينامه رتبه‌بندی

دیگر خدمات