درباره شرکت تکچی

ما از کجا آمدیم

تِکچی یک شرکت دانش بنیان ارائه دهنده خدمات ارزیابی و رتبه‌بندی است که بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای بومی و بین‌المللی توانمندی‌های سازمانی، رتبه اعتباری، توانمندی مالی و ارزش دارایی‌های نامشهود شرکت‌ها و سازمان‌ها را ارزیابی می‌کند.

تِکچی با ترکیبی از مدیران و کارشناسان مجرب باسابقه طولانی در حوزه تأسیس و مدیریت سازمان‌های فناور، حقوقدانان باسابقه و محققین و مهندسین حوزه‌های مختلف فنی از دانشگاه‌های معتبر هستند که پس از کسب گواهینامه‌های لازم و کسب تجربه در حداقل ۱۰۰ پروژه ارزیابی سازمانی به عضویت در تیم ارزیابان تکچی انتخاب شده‌اند.

این شرکت جهت سهولت انجام ارزیابی‌ها و جلوگیری از بروز خطاهای انسانی و عملیاتی کلیه فرآیند ارزیابی را به‌صورت کاملاً مکانیزه و تحت‌وب انجام می‌دهد و نتایج به‌صورت مکرر مورد بازبینی و تجدیدنظر قرار می‌گیرند. کلیه چک‌لیست‌های ارزیابی، بانک اطلاعاتی، نرم‌افزارهای محاسباتی و واسط‌های گرافیکی با امنیت لازم بصورت تحت‌وب در اختیار مشتریان و ارزیابان شرکت قرار می‌گیرد.معرفی تِکچی

توجه به اقتصاد دانش بنیان و نیاز روز افزون شرکت‌های ایرانی به توسعه ابزارهای مدیریتی مدرن، گروهی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران و مدیران باتجربه وحقوقدانان مجرب را گرد هم آورد تا با توسعه فناوری های نوین مدیریتی و تولید ابزارهای مدرن تصمیم سازی مدیران، یاری‌رسان حضور قدرتمند آنان در عرصه جهانی شوند.

این هم‌افزایی به توسعه فناوری های ارزیابی سازمانی و تولید خدمات و محصولات مرتبط منجر شد که پایه و اساس بیش از ۳۰ خدمت ارزیابی شرکت را در حال حاضر تشکیل می‌دهد که اکثر آنها جزو خدمات انحصاری این شرکت بشمار می‌روند.

سبد خدمات ارزیابی سازمانی شرکت تکچی در حال حاضر کلیه نیاز های مدیران سازمان‌ها را در مورد ارزیابی فرآیند‌های سازمانی و همچنین ارزیابی عملکرد سازمان برآورده می‌کند و با اندازه گیری حدود ۹۰۰ پارامتر گزارشات دقیقی از وضعیت سازمان ارائه می‌دهد.

کلیه خدمات ارزیابی شرکت تکچی بر اساس مدل‌های توسعه یافته بومی و مبتنی بر آخرین دستاورد‌های دانش مدیریت و در قالب گزارشات تحت وب و به‌صورت تمام گرافیکی ارائه می‌گردندو مدیران محترم سازمان‌ها در هر زمان و مکان بدون استفاده از سخت افزار یا نرم افزار خاصی می‌توانند آن‌ها رادر صفحات امن و اختصاصی شرکت خود مشاهده نمایند. همچنین با توجه به اینکه تکچی از بانک اطلاعاتی اختصاصی و تمام ایرانی خود استفاده می‌کند می‌توانند وضعیت خود را در هر فرآیند با شرکت‌های مشابه، رقیب یا بهترین‌های صنعت خود مقایسه نمایند.

ارزیابان مجرب شرکت تکچی همگی از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های معتبر کشور می‌باشند که پس از طی دوره آموزشی ویژه و کسب تجربه ارزیابی حداقل ۱۰۰ شرکت انتخاب شده‌اند تا بتوانند کیفیت خدمات ارزیابی را مطابق با استاندارد‌های بالای تکچی به انجام رسانند.

شرکت تکچی در طول سه سال گذشته افتخار ارائه بیش از ۹۰۰ خدمت ارزیابی به حدود ۳۰۰ شرکت ایرانی را داشته است و هم اکنون کارگزار امین سازمان‌های معتبری همچون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک فناوری پردیس، پژوهشگاه نیرو، کریدور صادرات، صندوق توسعه فناوری‌های نوین و همراه مطمئن چند صد شرکت معتبر ایرانی می‌باشد.

درباره شرکت تکچی

چشم انداز ما

ما کارآمدترین ابزارهای اندازه گیری سازمانی و پشتیبانی تصمیم را ارائه خواهیم داد. سازمان‌ها با ابزارهای اندازه گیری سازمانی که ما ساخته‌ایم نقاط قوت و ضعف خود را در نمایی ساده و زیبا مشاهده می‌کنند.

مدیران شرکت‌ها با استفاده از ابزارهای پشتیبانی تصمیمی که ما در اختیار آن‌ها گذاشته‌ایم اثر تصمیمات فعلی خود را در وضعیت آینده سازمان‌هایشان مشاهده می‌کنند و با آگاهی بیشتر از بین گزینه‌های مختلف انتخاب می‌کنند.

ما مدیریت را از کاری پر استرس، مبهم و خسته کننده به یک بازی زیبا، شاد و هیجان انگیز که در آن تنها خلاقیت، نوآوری، چالاکی و میزان ریسک پذیری مدیران در آن به‌عنوان مزیت رقابتی شناخته می‌شود تبدیل می‌کنیم.

ما شفافیت را به سازمان‌ها هدیه خواهیم داد و گوشه‌های تاریک سازمان را که منشأ ناکارآمدی‌ها، کارشکنی‌ها و فساد‌های سازمانی است، به مدیران توانمند نشان خواهیم داد. ناکارآمدان چاره‌ای جز کارآمدی و یا ترک سازمان نخواهند داشت.

بدین ترتیب مدیران توانمند فرصتی جهت نمایش توانمندی‌های خود خواهند یافت و مدیران ناکارآمد مجال پنهان شدن در پشت ظواهر آراسته گزارشات موهوم را نخواهند یافت. در نهایت ما

کسب و کار را رونق خواهیم داد تا کارآفرینان جوان دیگر از ندانسته‌های مدیریتی خود هراسی نداشته باشند و با خیالی آسوده با ابزارهای تصمیم سازی ما در مسیر نوآوری و کشف افق‌های تازه در شرکت‌های تازه تأسیس‌شان گام بگذارند.