ارزیابی و رتبه بندی آموزشگاه‌های آزاد


در این خدمت با استفاده از سامانه ارزیابی و پایش مستمر و رتبه بندی آموزشگاه‌های آزاد توسط شرکت دانش بنیان تکچی طراحی گردیده است، توانمندی‌های این مراکز از ابعاد مختلف مورد ارزیابی قرار گرفته و بر اساس آن موقعیت هر یک از این مراکز در رتبه بندی نهایی و موضوعی مشخص گردد. نتایج ارزیابی دوره‌ای این مراکز می‌تواند در شفافیت وضعیت فعلی و پیش بینی آینده وضعیت آینده این مراکز و همچنین عارضه یابی و ارایه راهکارهای اصلاحی مقتضی در جهت افزایش کارآمدی، بهره‌وری و اثر بخشی مورد استفاده قرار گیرد.
در مدل ارزیابی اختصاصی که این شرکت به کار گرفته است از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دانش ارزیابی موجود در دنیا برای ارزیابی و رتبه بندی آموزشگاه‌های آزاد بهره‌گیری شده است. در این مدل کلیه‌ی فرایندهای کلان و شاخص این مراکز به‌ صورت کامل مورد ارزیابی دقیق قرار می‌گیرند و پس از سنجش و پردازش هم‌زمان ده‌ها شاخص و پردازش صدها پارامتر از تمامی فرایندها در سطوح و لایه‌های مختلف این مراکز، گزارش‌ها و نتایج ارزشمند حاصل شده، با دقت بسیار بالایی برای هرگونه بهره‌گیری در قالب سامانه‌های تعاملی و پویا در اختیار مدیران ارشد آن مراکز قرار می‌گیرد.
نتایج ارزیابی و رتبه بندی صورت گرفته هر مرکز در صفحه اختصاصی آن مرکز و به‌صورت تجمعی در صفحه اختصاصی معاونت آموزشی و به‌صورت تحت وب در قالب نمودارهای گرافیکی چند لایه و بسیار جذاب تعاملی ارایه می‌گردد. این صفحات به‌طور اختصاصی برای هر کاربر قابل دسترس از طریق اینترنت خواهد بود. با توجه به امنیت بالای وب سایت شرکت تکچی و داشتن سرورهای اختصاصی در درون شرکت تکچی امنیت بالای این اطلاعات تضمین گردیده است.

مشخصات شرکت

مشخصات رابط پروژه

توضیحات

دیگر خدمات