اخبار تکچیاولین مدل بومی «تعالی سازمانی» کشور با حمایت پارک علم و فناوری پردیس رونمایی شد

امروز در نمایشگاه اینوتکس، از اولین مدل بومی تعالی سازمانی کشور، به عنوان مدل تعالی سازمانی ملی، رونمایی شد.

این مدل که توسط شرکت «تِکچی» و با حمایت پارک فناوری پردیس طراحی و بومی سازی شده، به عنوان مدل ملی و اولین مدل بومیِ کشور در حوزه تعالی سازمانی، ثبت و رونمایی شده است.

در این مراسم که در استیج اصلی نمایشگاه اینوتکس برگزار شد، حسینی مدیرعامل شرکت تِک چی به همراه رئیس پارک فناوری پردیس و نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین نمایندگانی از ۲۹ شرکت برگزیده صنایع بزرگ نفت و گار و پتروشیمی حضور داشتند.

شرکت تِکچی به عنوان تنها شرکت تخصصیِ ارزیابی و اندازه گیریِ پیشرفته سازمانی در ایران، از سال ۱۳۹۳ با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان شرکتی دانش بنیان شکل گرفته است و تاکنون در حدود ۳۰ مدل اندازه‌گیری سازمانی را طراحی و پیاده سازی کرده است.

این مدل تاکنون توسط حدود ۷۰۰ شرکت به کار گرفته شده و بالای ۲۰ شرکتِ بزرگ صنایع بزرگ نفت و گار پتروشیمی نیز این مدل را جایگزین مدل های خارجیِ آن کرده‌اند.

از جمله ویژگی های منحصربفرد مدل ملیِ تعالی سازمانی، طراحیِ متناسب آن با سطح بلوغ سازمان‌های ایرانی، سازگاری با فرهنگ ارتباطیِ مدیران ایرانی و همخوانی با شرایط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ایران است.


لیست وبسایتهایی که در این مورد خبر منتشر کردند :

صندوق نوآوری شکوفایی

پارک علم و فناوری پردیس

شنبه پرس

خبرگزاری دانشجو

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی