اخبار تکچیارزیابی حضوری شرکت رهپویان دانش و فناوری فرا در حوزه تخصصی مشاوره طراحی فرایندهای مدیریت توسعه خدمات و محصولات

در ادامه طرح شناسایی و ارزیابی مشاوران مدیریت، جلسه رهپویان دانش و فناوری فرا در روز یک شنبه مورخ  در ۱۳۹۸/۲/۲۹ حوزه تخصصی طراحی فرایندهای مدیریت توسعه خدمات و محصولات با حضور نمایندگان محترم این شرکت برگزار گردید. در این مرحله تنها شرکت‌هایی که در دو مرحله قبلی ارزیابی پذیرفته شده‌اند ، حضور یافتند.

این ارزیابی با حضور، آقای علی کرمانشاه به‌عنوان ارزیاب تخصصی حوزه طراحی فرایندهای مدیریت توسعه خدمات و محصولات و خانم مریم افضل آبادی به‌عنوان ناظر جلسه به‌نمایندگی از هلدینگ خلیج فارس، ارزیابان شرکت تکچی و آقایان سهراب آقازاده و مهدی اوجانی نماینده شرکت‌ رهپویان دانش و فناوری فرا در محل شرکت تکچی برگزار شد. در این ارزیابی صلاحیت شرکت‌ در حوزه‌ی تخصصی مذکور مورد بررسی قرار گرفت.

شرکت‌های پذیرفته شده در این مرحله جهت قرارگیری در لیست مشاوران صاحب صلاحیت قرار گرفته و به شرکت‌های کارفرمای متقاضی معرفی خواهند شد.


درباره شرکت رهپویان دانش و فناوری فرا

شبکه علمی که امروز تحت عنوان شرکت رهپویان دانش و فناوری فرا نامیده می شود از سال ۱۳۸۹ در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به عنوان شرکت سهامی خاص شروع به فعالیت نموده و قریب به ۱۰۰ پروژه در زمینه‌های مختلف مشاوره‌ی مدیریت و مدیریت تکنولوژی برای سازمان‌های بزرگ دولتی، بنگاه‌های خصوصی  انجام داده و به مدیران ارشد سازمان ها، در تصمیم گیری بهتر و اجرای آن تصمیمات یاری رسانده است. شرکت رهپویان دانش و فن آوری فرا با سابقه بیش از ۸ سال اجرای پروژه های مختلف مدیریت فناوری و نوآوری و همکاری با شرکت های مطرح بین المللی، دانش و تجربه لازم در مدیریت این پروژه ها را بدست آورده است و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این حوزه در کشور شناخته می شود.